International Center for Quality Certification - ICQC
Skolas 63-19, Jūrmala, Latvija, LV-2016
Латвия +371 203 99 443 Россия +7 925 853 60 48 Украина +380 956 158 415
Notified Body number: 2549

Вакансия эксперт европейская сертификация СЕ маркировка

 SIA International Center for Quality Certification, требуется эксперт Директива 2014/34/EC ATEX, работа в Юрмале, Латвия.

Опыт работы не менее 5 лет, высшее образование, гражданство ЕС или вид на жительство в одной из стран ЕС, гражданам Украины, России и Белоруссии гарантируем временный вид на жительство на пять лет, с последующим продлением.
Должностные обязанности:
Рассмотрение документации, полученной от заказчика
Консультация заказчиков по вопросам оформления сертификатов на оборудование во взрывозащитном исполнении
Полное ведение и контроль проектов с начала и до передачи пакета документов заказчику
Требования:
Знание технического английского или немецкого языков.
Высшее техническое образование
Знание и навыки по работе оборудования во взрывоопасных средах
Опыт работы в Органе или Центре по сертификации, на производстве, НИИ, испытательной лаборатории
Свободное владение английским или немецким языками обязательно.
Минимальная заработная плата (брутто) - 1668 евро в месяц.

Nosaukums
SERTIFIKĀCIJAS INŽENIERIS
Darbības joma
Pakalpojumi
Darba apraksts
Kompānijai nepieciešams Sertifikācijas INŽENIERIS darbam, kurš saistīts ar pierādīšanu produkcijas atbilstībai "Noteikumi par sprādzienbīstamā vidē lietojamām iekārtām un aizsargsitēmām" prasību izpildei saskaņā ar Komisijas paziņojumu saistībā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2014/34/EK īstenošanu par dalībvalstu tiesību aktu tuvināšanu attiecībā uz iekārtām un aizsardzības sistēmām, kas paredzētas lietošanai sprādzienbīstamā vidē noteikumiem.
Kandidātam ir jābūt ar augtāko izglītību , kura saistīta ar elektrotehniku ar kvalifikāciju ELEKTROINŽENIERIS, obligāti ir brīvi jāzina angļu, franču vai vācu tehniskā valoda,darba pieredze 5 gadi.
D/v Jūrmala, iespējami komandējumi uz Eiropas Savienības valstīm un Trešajām valstīm.
D/l no 10:00-18:00.

CV sūtīt uz e-pastu: office@icqc.lv
Prasības
Izglītības līmenis
Augstākā izglītība (bakalaura grāds)
Nepieciešamā pieredze, gados
5
Bruto alga, no
1668 €
Algas izmaksas veids
Laika darba alga
Darba režīms
Normālais darba laiks
Slodzes tips
Viena vesela slodze
Atrašanās vieta
Jūrmala
Darba vietu skaits
1
Profesija
214921 SERTIFIKĀCIJAS INŽENIERIS
Darba veids
Darba līgums uz nenoteiktu laiku
Kontaktinformācija
Uzņēmums
International Center for Quality Certification-ICQC SIA
Pieteikšanās veids:
E-pasts

подлежащих обязательной сертификации сертификация СЕ товаров сертификация перечень проведение сертификации обязательная сертификация продукции средства сертификации требования сертификации схемы сертификации перечень  обязательной сертификации порядок
Центр сертификации
Подход в оценке соответствия продукции